ייעוץ מקצועי

אחת מאבני היסוד של ד.נ.ס מנופים בע"מ היא מקצוענות מעל הכל. הייעוץ המקצועי מנוהל על ידי ניסים ברבי- הגורו בעולם עגורני הצריח!

כל שאלה מקצועית מתקבלת במענה של 24 שעות החל ממענה טלפוני מקצועי, התייעצות באתר לגבי פרוייקטים, התייעצות לגבי סוג העגורן המתאים לפרוייקט וכל הקשור לתחום עגורני הצריח.

הייעוץ המקצועי ניתן ממיטב המוחות בד.נ.ס מנופים בע"מ כאשר בראשם עומד מייסד שיטת ההשכרה בארץ והבעלים של החברה.מגוון פתרונות אשר יתאימו במיוחד לכל צורך הרמה

שנות ניסיון רבות, קשרי ענפים בינלאומיים חובקי עולם ועוצמה עסקית, מאפשרות לחברת ד.נ.ס מנופים בע"מ לקיים קשרים עם החברות היצרניות הטובות בעולם. החברה מייבא את העגורנים והחלפים מכל רחבי תבל ומאפשרת ללקוחותיה את הפתרונות האופטימאליים והיעילים ביותר לכל צורך הרמה באתרי בניה.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.