יבוא ויצוא עגורני צריח

ד.נ.ס מנופים בע"מ מייבאים ומייצאים עגורני צריח מזה 30 שנה. החברה מונה מעל כ-  150 עגורני צריח ומתחדשת בכל שנה בייבוא עגורנים חדשים על מנת לשמור על סטנדרט גבוה ומענה לביקוש בקרב הלקוחות הרבים.

נוהל בדיקת עגורני הצריח בארץ עובר שינוים בכל תקופת זמן ומצריך התאמה מחדש.

חברתנו מתמחה ביבוא עגורנים חדשים ויד שניה.

 לפני כל תהליך יבוא מתקיימת פגישה עם הלקוח. בפגישה זו נבדקים הצרכים של הלקוח ודרישותיו ובהתאם לכך מומחי ד.נ.ס מנופים בע"מ מאתרים עגורן מתאים בחו"ל.

אחת ההגדרות המחמירות בנוהל בדיקת העגורנים שמיובאים לארץ היא שמבצע היבוא יהיה בעל מקצוע מיומן בתחום עגורני צריח, בעל ניסיון מוכל של 10 שנים לפחות בייבוא, באחזקה, ובהרכבת עגורני צריך.

 30 שנים של ותק בתחום עונים על הקריטריונים המחמירים של משרד התמ"ת ואגף הפיקוח!מגוון פתרונות אשר יתאימו במיוחד לכל צורך הרמה

שנות ניסיון רבות, קשרי ענפים בינלאומיים חובקי עולם ועוצמה עסקית, מאפשרות לחברת ד.נ.ס מנופים בע"מ לקיים קשרים עם החברות היצרניות הטובות בעולם. החברה מייבא את העגורנים והחלפים מכל רחבי תבל ומאפשרת ללקוחותיה את הפתרונות האופטימאליים והיעילים ביותר לכל צורך הרמה באתרי בניה.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.