אחסון עגורנים וציוד כבד

ד.נ.ס מנופים בע"מ משתרעת על שטח של כ- 30 דונם ומאכלסת את כל מחלקותינו במקום. האחסון כולל ציוד כבד, מסגריה, מחסנים ממוחשבים וכלה בפרטים הקטנים שמרכיבים את החברה.

חברתינו מאפשרת לבעלי מנופים מכל סוג לאחסן את הציוד שלהם במגרש של הגדולים עם התייחסות מיוחדת למנופים שלכם כאילו היו שלנו.

אחסון עגורנים בד.נ.ס מנופים בע"מ מתחיל בהבנת כמות המנופים שעתידים להיות מאוחסנים, הגשת הצעת מחיר מסודרת, הקצאת מיקום מיוחד לאחסון העגורן, פריקה של העגורן, איחסונו והעמסתו לאתר הנדרש.מגוון פתרונות אשר יתאימו במיוחד לכל צורך הרמה

שנות ניסיון רבות, קשרי ענפים בינלאומיים חובקי עולם ועוצמה עסקית, מאפשרות לחברת ד.נ.ס מנופים בע"מ לקיים קשרים עם החברות היצרניות הטובות בעולם. החברה מייבא את העגורנים והחלפים מכל רחבי תבל ומאפשרת ללקוחותיה את הפתרונות האופטימאליים והיעילים ביותר לכל צורך הרמה באתרי בניה.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.