ד.נ.ס מנופים בע"מ

חברת עגורני הצריח הגדולה בישראל, כבר 30 שנה.

חברת ד.נ.ס מנופים בע"מ הוקמה על-ידי מר' ניסים ברבי, לפני כ-30 שנה, החברה משכירה, מוכרת, מתקינה, נותנת שירות ומטפלת בכל סוגי עגורני הצריח בכל חלקי הארץ. באמנת השירות של החברה חרוטים: בטיחות, מקצועיות ומקצוענות מוחלטת, שירות מושלם, עמידה בלתי מתפשרת בלוחות זמנים, הוגנות ויושרה.

ד.נ.ס מנופים בע"מ מעסיקה ישירות את אנשי המקצוע המנוסים והמקצועיים בישראל. בכללם מספר ציוותי התקנה ופירוק עשרות טכנאים בעלי האישורים המחמירים לטיפוס תרנים, עבודה בגובה ועוד. חברת ד.נ.ס מנופים בע"מ מתגאה בכך שהיא מהיחידות בענף אשר נשענת על כח אדם מיומן שכיר, העובד ומתמחה שנים בחברה, דבר המעניק יכולות ביצוע וגמישות מרבית כמו-גם שמירה על הכוננות המקצועית הגבוה ביותר בענף.

חברת ד.נ.ס מנופים בע"מ מחזיקה את צי עגורני הצריח וחלקי החילוף הגדול בישראל, 26 דונם של שטחי תפעול, תיקון, אחסנה, שיפוצים והרכבה, מסודרים כחיילים, כאשר לכל חלק וחלק, מחלקים במשקלים של עשרות טונות ועד אחרון הברגים, כולם מסומנים ומבורקדים בסדר מופתי, ממוחשבים בתוכנה ייעודית וראשונה בעולם לתפעול מגרשי אחסנה של עגורני צריח. עובדי השטח, המתקינים והמפעילים כולם סורקים באמצעות הטלפון החכם כל חלק לפני כל תהליך ופעולה, התוכנה מאפשרת את כל המידע הרלוונטי, מיקומו בשטח, תפקידו, מצבו התפעולי, הוראות הבטיחות לגביו ושיוכו לשאר החלקים. את המערך המורכב תיכנן וביצע מנכ"ל ומהנדס החברה אוראל ברבי. זהו נדבך נוסף ביכולותיה הייחודיות של החברה, יתרונותיה בכל תחום בביטחון העובדים והכלים בראש ובראשונה.


יש דברים שעושים רק בד.נ.ס מנופים

שיטת העבודה שלנו מבוססת על 3 שלבים - מהתכנון ועד הביצוע, בצורה המסודרת ביותר שמבטיחה תוצאות ברמה בינלאומית, בכל פרויקט. אנו מביאים את הרמה הטכנולוגית הנהוגה בעולם, במיזמים הגדולים ביותר ובחברות הבנייה המנוסות ביותר - לישראל.

שלב א' – תכנון חכם: Smart 

כל השכרה של עגורן מתחילה בביקור בשטח של אוראל ברבי, הבוחן לעומק את האתר ומעביר למהנדס החברה את הנתונים לתכנון והפקה של תוכנית העמדה מקצועית וממוחשבת. התוכנית המפורטת מאפשרת תכנון מוקפד במיוחד המביא בחשבון את כלל הצרכים, מאפייני השטח, תסריט האתר, מיקום העגורנים ביחס לעגורנים שכנים באתרים חופפים וכמובן צורכי ההרמה והתפעול השוטף. תוכנית ההעמדה מאפשרת את התקנת העגורן במיקום אופטימאלי, כך שיותקן ויפורק עתידית באופן בטוח, נוח ויעיל כלכלית. לוקחים בחשבון את זוויות ההרמה, מהירות ויעילות העבודה, מיקומי הפריקה וההעמסה, ההסתכלות הרוחבית של מפעיל העגורן ובחינה בלתי מתפשרת של בטיחות וביטחון העבודה והשימושים הלכה למעשה.

שלב ב' -  הכנות לביצוע ההתקנה: Preparation

לאחר שליחת תוכנית ההעמדה של העגורן למהנדסי האתר/החברה ואישורה, עוברת התוכנית למחלקת ההנדסה הממוקמת במשרדי חברת ד.נ.ס מנופים בע"מ. התוכנית הופכת לפקודת ביצוע ונשלחת עם כלל המפרט, האישורים, ההוראות, כללי ההעמסה ולוחות הזמנים למנהל האתר וצוותו. הצוות מתחיל בסדרת בדיקות מקיפות ומדוקדקות, הייחודיות לחברת ד.נ.ס מנופים בע"מ. כל חלק וחלק עובר בקרת איכות בלתי מתפשרת ומאוד מעמיקה, הרבה מעבר לדרישות היצרן המקובלות. בדיקות אלו הן ?אחד? מיתרונות חברת ד.נ.ס מנופים בע"מ, שימוש בכלים בדוקים מהווה מקדם בטחון משמעותי מאוד במניעת תקלות תפעול במהלך השימוש בעגורן באתר, מקדם בטיחות מהותי למניעת אירועי בטיחות וחיסכון ניכר בתיקונים יקרים ומעכבים בשימוש השוטף. כל אלו ועוד מצטרפים למעגלי הביטחון והבטיחות הבלעדיים לחברה, שבאים משנות ניסיון ארוכות וצוות מאוד מקצועי ואמין.

שלב ג'שלב ההתקנה: Execution

יכולותיה ועוצמתה של חברת ד.נ.ס מנופים בע"מ, מאפשרת הקמת עגורן בכל אתר בניה בישראל בלוחות זמנים קצרים במיוחד ואף בתוך ימים בודדים. יכולות מרשימות אלו מושגות באמצעות שיטות העבודה היעילות והממוחשבות של החברה, שנות ניסיון רבות ושימוש בצוות עובדים שכיר של החברה. שלב ההתקנה מתחיל בהעמסת בן 6-13 משאיות סמי-טריילר המועמסות בסדר ידוע ומופתי תוך תזמון מחושב של ההגעה לאתר החברה, ההעמסה, הנסיעה והפריקה באתר הלקוח. ללא ספק שייחודה ועוצמתה של ד.נ.ס מנופים בע"מ הם צוות העובדים המקצועי והמנוסה במיוחד, כולם עובדי החברה, המתמחים לאורך שנים רבות במגוון סוגי התקנות, ביום ובלילה במגוון סוגי העגורנים, על-פי צרכיו הייחודיים של כל אתר ואתר. העגורן מוקם ביום ובשעה הנקבעים מראש, בריקוד מסונכרן של סידרי ההקמה אשר נקבעו מראש ביעילות ובבטיחות מקסימאלית. כל התהליך מלווה  על-ידי מנהל מקצועי של ד.נ.ס מנופים בע"מ לטיפוס תרנים, המלווה ומאשר בטיחותית כל שלב ושלב  מההתקנה ועד להפעלתו בפועל בשטח של העגורן. לבטיחון ובטיחות מלאים.מגוון פתרונות אשר יתאימו במיוחד לכל צורך הרמה

שנות ניסיון רבות, קשרי ענפים בינלאומיים חובקי עולם ועוצמה עסקית, מאפשרות לחברת ד.נ.ס מנופים בע"מ לקיים קשרים עם החברות היצרניות הטובות בעולם. החברה מייבא את העגורנים והחלפים מכל רחבי תבל ומאפשרת ללקוחותיה את הפתרונות האופטימאליים והיעילים ביותר לכל צורך הרמה באתרי בניה.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.